Backorder.com.tr - Biz Kimiz?


Backorder.com.tr backorder hizmeti veren bir kuruluştur. Sitemiz "Bilişim Dünyası Web Hizmetleri" bünyesinde hizmet vermektedir. Türkiye'de en kaliteli backorder hizmetini sunmak amacıyla kurulmuş olan Backorder.com.tr, bu güne kadar birçok Türk kullanıcının dışa bağımlı bir şekilde aldığı backorder hizmetini tamamen türkçe ve aracısız olarak almasını sağlayıp, bu noktadaki büyük bir boşluğu doldurmak için kuruldu.

Uzman kadromuzla özellikle alan adı ve alan adı hizmetleri konusunda güncel haberleri hizmetimizin verimini arttırmak için takip etmekteyiz ve bu doğrultuda sistemimizi her geçen gün geliştirip güçlendirmeye gayret etmekteyiz.

Backorder nedir? Backorder ne işe yarar? Bu ve benzeri soruların cevabı için buraya tıklayabilirsiniz


Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?


1-Tamamen Türkçe Hizmet: Aracısız bir şekilde müşteri panelimizden %100 domain yönetimini türkçe olarak sağlayabilirsiniz.

2- % 100 Para İade Garantisi: Şayet backorder talebiniz başarısızlıkla sonuçlanırsa paranızı hiçbir kesinti olmaksızın hesabınıza iade ediyoruz.

3- Alan Adları Konusunda Uzman Kadro: Düşmesini düşündüğünüz alanadlarının ne zaman düşeceğini, süreçle ilgili sorularınızı, alan adlarının statülerinden, whois geçmişlerine ulaşmanın yollarını uzman ekibimize sorup, tatmin edici yanıtlar alabilirsiniz.

4- Hız : Backorder servislerinin çalışma mantığı alanadı silindiği an milisaniyeler içinde alanadını kayıt etmesidir, sistemimize bu konuda güvenimiz tamdır.

Powered by WHMCompleteSolution

  Choose Skin