Backorder.com.tr - Hizmet Sözleşmesi


Backorder.com.tr ile çalışan bütün müşterilerimiz bu Hizmet Sözleşmesinin bütün şartlarını kabul etmiş sayılmaktadır. Bu hizmet sözleşmesi kapsamında, sözleşme şartlarına uymayan müşterilerin hesaplarını kapatma hakkını Backorder.com.tr saklı tutar.

1-) Sipariş formunda girilen bilgiler tamamen gizlidir. Backorder.com.tr tarafından 3. Şahıslara herhangi bir maksatla kesinlikle verilmez. Müşteri, sipariş formunda girmiş olduğu bilgilerin doğruluğundan emin olmalı ve yalnız girilen bilgilerin doğuracağı sonuçlardan Backorder..com.tr'yi sorumlu tutmamalıdır.

2-) Açık arttırmaya çıkmış olan alan adları,3 gün boyunca backorder talebinde bulunan müşteriler arasında açık arttırmaya çıkartılır. 3. Günün sonunda en yüksek teklifi veren müşteriye alan adı teslim edilir.

3-) Backorder.com.tr, verilmiş olan siparişlerin 12 saat içerisinde iptalini sağlayabilir, verilen siparişin üzerinden 12 saatten uzun süre geçmesi durumunda ise iptal isteği sağlanamayacaktır.

4-) Ödemesi alınan müşterilerin, talep etmiş oldukları hizmet hemen başlatılmaktadır. İşlemin başarılı olmasının sonucunda maximum 3 saat içerisinde alan adı müşterinin paneline eklenecektir.

5-) Başarısız olan backorder talepleri, sistemimizden aynı gün silinmektedir.

6-) Backorder.com.tr ticket üzerinden destek vermektedir. Göndermiş olduğunuz talepler maximum 12 saat içerisinde cevaplandırılır.

Powered by WHMCompleteSolution

  Choose Skin